Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Tämän hetkisessä koronatilanteessa suosittelemme välttämään myymälässä käyntiä ja suosimaan muita kontaktointi tapoja.

Kerro meille tarpeesi tai unelmasi. Me kerromme sinulle, kuinka ne voidaan toteuttaa.

0207 345 370
myynti@karava.fi

Myymälämme ja showroomimme ovat avoinna:
Ma–pe klo 8–16

Kärävä Oy
Vesalantie 21
33960 Pirkkala

Verkkolaskuosoite
003706968450

Välittäjän tunnus
Verkkolaskujen välittäjänä operaattorit: 003706968450
Verkkolaskujen operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Paperiset laskut
Kärävä Oy (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 15432
00062 LASKUTUS
(Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen.)

Noutotilaukset
Noutotilaukset tilattava vähintään edellisen arkipäivän aikana klo 12.00 mennessä.

 

Jaakko Soini

Toimitusjohtaja

0400 314 062

jaakko.soini@karava.fi

Jorma Soini

Myynti/Tuotanto/Vienti

0400636011

jorma.soini@karava.fi

Ville Hölttä

Myynti - Puutuotteet

040 1562 206

ville.holtta@karava.fi

Kari Röntynen

Tuotantopäällikkö

0400 276 984

tuotanto@karava.fi

Tero Suonsivu

Puusepänverstaan tuotanto ja asennukset

0400 600 839

tero.suonsivu@karava.fi

Aleksandr Gaitov

Myynti – Venäjä ja IVY

040 1208 031

aleksandr.gaitov@karava.fi

Laura Mattila

Sisustusarkkitehti - Myynti ja saunasuunnittelu

040 190 3070

laura.mattila@karava.fi

Mikko Soini

Tuotantoinsinööri

040 1525 469

mikko.soini@karava.fi

Ota yhteyttä