Ota yhteyttä

Yhteystiedot

Kerro meille tarpeesi tai unelmasi. Me kerromme sinulle, kuinka ne voidaan toteuttaa.

0207 345 370
myynti@karava.fi

Myymälämme ja showroomimme ovat avoinna:
Ma–pe klo 8–16

Poikkeavat aukioloajat:

2.-29.7. välisen ajan olemme suljettuna kesälomien takia

Kärävä Oy
Vesalantie 21
33960 Pirkkala

Verkkolaskuosoite
003706968450

Välittäjän tunnus
Verkkolaskujen välittäjänä operaattorit: 003721291126
Verkkolaskujen välittäjänä pankit: DABAFIHH

 

Jorma Soini

Hallituksen puheenjohtaja Myynti/Tuotanto/Vienti

0400636011

jorma.soini@karava.fi

Jaakko Soini

Toimitusjohtaja

0400 314 062

jaakko.soini@karava.fi

Kari Röntynen

Tuotantopäällikkö

0400 276 984

tuotanto@karava.fi

Tero Suonsivu

Puuseppä Laudemyynti ja valmistus

0400 600 839

tero.suonsivu@karava.fi

Viktor Beleitsenko

Myynti – Venäjä

040 533 3943

viktor@karava.fi

Ville Hölttä

Myynti

040 1562 206

ville.holtta@karava.fi

Ota yhteyttä